Gili ndanë momentin më të mirë me Ilirin

Gili dhe Ilir Berani janë një ndër çiftet më të komentuar në mediet rozë.

Dyshja shumë herë pozojnë të lumtur, duke qenë gjithmonë afër njëri tjetrit pasi që i ndërlidh edhe profesioni.

Këtë herë, është Gili ajo e cila ka ndarë një storie duke treguar që janë nisur për në Gostivar.

Si çdo herë ajo shkëlqen me rregullimin që ka bërë, dhe ndez atmosferë kudo që shkon./kosovarja