Gili publikon foto nga momenti kur djali i saj i jep fund beqarisë

Është fejuar sot, djali i madh i Gilit, Robert Berani.

Fillimisht lajmin e ka zbuluar këngëtarja përmes Instagramit.

Ajo publikoi një fotografi të Robertit me tashmë të fejuarën e tij, Herolinën.

“Urime fejesa, gjithmonë bashkë dhe të lumtur qofshi”, ka shkruar Gili poshtë postimit të cilin e ndau me fansat e saj.

Ndërsa, më vonë ka publikuar fotografi nga fejsa e djalit të saj në Facebook.

Roberti dhe Herolina kanë zgjedhur që për fejesë të kalojnë bashkë kohën në bregdet.

Shiko fotot: