Gjakovari i bën për spital gruan dhe vajzën

Në fshatin Moglicë të Gjakovës, është arres.tuar një person i cili ka sul.muar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

“Është arres.tuar i dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti ka sul.muar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij”, thuhet në raportin e policisë.

Po ashtu, bëhet e ditur se vi.ktimat janë dërguar për tretman mjekësor ndërsa, me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Express/