Gjatë pandemisë, Edona kujdeset për lulet që i ka mbjellë në oborr

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi cilësohet si një nga këngëtaret më të veçanta të skenës muzikore e cila përkujdeset që gjithmonë të vie plotë shkëlqim dhe i argëton të gjithë me zërin e saj të ëmbël.

Ajo gëzon një famë të madhe, gjë kjo e cila e bëri që të jetë tejet e kërkuar në koncerte e ahengje të ndryshme familjare brenda e jashtë vendit.

Krahas jetës personale, në fokus të showbizit shqiptar padyshim që luan rol të madh edhe jeta private pjesë të cilën as këngëtarja nuk e mban larg syrit të medieve.

Gjatë pandemisë ajo e ka sfiduar veten duke bërë punë të shtëpisë që u treguar mjaftë e zonja, si në çdo fushë tjetër.

Së fundmi ajo publikoj disa imazhe në të cilat shihet duke u kujdesur për lulet që i ka mbjell në oborr.

Më të drejtë mund ti themi se është femra më e kompletuar e estradës./Kosovarja/