Gjendën sozitë e Donaldit dhe Trixës në filma të animuar – ata janë identik në paraqitje

Beatrix Ramosaj po vazhdon që të komentohet në media.

Kjo pasi lidhja dhe ndarja më Donaldin ka bërë që të jenë në krye të mediave rozë.

Edhe pse dyshja siç duket janë pajtuar më ndarjen, mirëpo një pjesë e fansave jo.

Ata janë duke vazhduar që të postojnë për lidhjen që kishin në Big Brother duka postuar pamje nga brenda.

Së fundmi një nga ta ka bërë një krahasim të dyshes me protagonist në filmin vizatimore.

Kjo pasi Donaldi ka treguar disa herë që e ka të preferuar atë personazh dhe pozat me Trixën janë pothuajse të njëjta me ato të filmit.

Pra, fansat janë duke gjetur sozitë e tyre edhe pas ndarjes.

Ndryshe, aktori ka bërë të ditur se është duke dashur një rikthim me Bora Zemanin.

Shiko videot: