Gjendet një person i vdekur në Prishtinë: Flasin nga policia e Kosovës

Një person është gjetur sot i vdekur sot rreth orës 18:10 në Prishtinë.

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha i cili tha se njësitet policore menjëherë kanë dalur në lokacion.

Rreth orës 18:10 policia në Prishtinë ka pranuar një informatë lidhur me një vdekje të dyshimtë. Menjëherë njësitet policore kanë dalë në lokacion, janë informuar dhe ekipet e nevojshme emergjente, nga kompetentet shëndetësore është konfirmuar vdekja e personit”, tha ai.

Në fund, Hoxha tha se policia është duke u marrë lidhur me veprimet e tjera rreth kësaj ngjarje. /Kosovarja