Web Analytics
BallinaSHOWBIZGjendja e Big Mamës kur është në fitnes

Gjendja e Big Mamës kur është në fitnes

Big Mama është një ndër këngëtaret më pozitive.

Ajo në shumë aspekte nuk mungon me imazhe të shumta për ndjekësit që ka.

Me personalitetin e saj unik ajo ka bërë për vete numër të madh fansash.

Këngëtarja kohë më parë kishte disa kilogram më shumë për qka punoi shumë me vetën dhe arriti ti kthente format përfekte sërish.

E për ti mbajtur format ideale ajo vazhdon të kujdeset edhe sot e kësaj dite.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja për paraqitjet fizike, nuk i ndal ushtrimet e shumta vetëm që të duket në formë.

Këtë herë, Big Mama shihet me një moment nga fitnesi dhe tregon gjendjen e saj kur është duke ushtruar./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit