Web Analytics

Gjërat kanë janë bërë serioze! Ilnisa tregon se ka takuar familjarët e Meritonit

Botuar nga: InfoKosova

Gazetarja Ilnisa Agolli, ish-konkurrente e Big Brother VIP3, ka treguar se ka takuar familjarët e Meritonit pak pas daljes nga shtëpia më e famshme.

E ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top” në E Diell ajo tha se e takoi babanë dhe vëllanë e Meritonit natën që ata i bënë për surprizën brenda BBV.

“Babanë e Meritonit, bashkë me Meritonin, i takova që mbrëmjen që i bënë surprizën Meritonit.

Edhe atje ngriva”, tregoi Ilnisa.

Shiko videon:

Të FUNDIT