Web Analytics
BallinaSHOWBIZGjiko dhe Elita partner në jetë dhe në biznes

Gjiko dhe Elita partner në jetë dhe në biznes

Gjiko dhe Elita jane ndër ciftet më të dashura për publikun shqiptare.

Dyshja gjithnjë e kanë dëshmuar dashurinë dhe mbështetjen për njëri-tjetrin edhe publikisht.

E si duket nga sot dyshja do të jenë partner edhe në biznës.

Kjo pasi ata sot hapën restorantin ne te cilin jane bashkortak “Gjiks&Chicks”./InfoKosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit