Gjiko sfidohet nga Elita, reperi nuk është parë kurrë kështu

Moderatorja Elita Rudi së fundi po merret me vlogje të ndryshme ku shumë shpesh pjesë atyre po bëhet edhe reperi Gjiko.

Në vlog-un e fundit të publikuar nga Elita, ajo e sfidon Gjikon për t’i bërë grimin asaj.

Elitës do i duhet të i bindet Gjikos për një javë, nëse ky i fundit e realizon sfidën.

Por siq duket reperi nuk i’a ka ‘haberin’ rreth grimit.

Videoja ndodhet në youtube dhe të shkrinë së qeshuri me batutat e Gjikos.

Elita dhe Gjiko janë prindër të dy fëmijëve./Lajmi

Shiko videon: