Gjira zgjedh mënyrën më të bukur për t’ia festuar djalit ditëlindjen

Reperja e njohur kosovare Gjira Kajtazi ka arritur që me këngët që i ka realizuar të bëjë për vete numër të madh fansash.

Ajo është treguar shumë e përkushtuar në muzikë duke thyer rekord klikimesh brenda një periudhe të shkurtër, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse ka disa vite që i është larguar tregut muzikor duke u përkushtuar më shumë në jetën private- bashkëshortit dhe djalit të tyre Maelit, ajo nuk ka hequr dorë nga fansat e saj për të cilët ndan imazhe të ndryshme nga jeta e saj luksoze.

Sot është ditë e veçantë në familjen e tyre, pasi djali mbushi plotë një vit jetë.

Në këtë kohë izolimi, sigurisht që organizimi i ndejave është anuluar por që Gjirës nuk i pengojë duke u kujdesur të stolis shtëpinë dhe duke përgatitur tortë për djalin e saj.

Se sa e zonja është dhe ka shije tejet të mirë, mund ta shihni në imazhet në vazhdim.