Web Analytics

Gjithçka fotoshop kemi pare deri më sot, kjo foto zbulon celulitin dhe tulat e Nora Istrefit

Botuar nga: InfoKosova

Kur përmendet Nora Istefi pa dyshim se në mendje do të iu vije trupi i saj i zjarrtë.

Ajo në çdo paraqitje të saj mundohet të shfaqet seksi dhe sharmante, shkruan InfoKosova.

Nora sigurisht që kujdeset edhe për trupin e saj ta mbajë në formë.

Por një fotografi e cila po qarkullon iu bënë të mendoni dy herë rreth kësaj qështje, pasi këngëtarja shihet me disa kilogram më shumë dhe mjaftë celulit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x