Web Analytics
BallinaSHOWBIZGjobitet Don Xhoni, zbulohet arsyeja!

Gjobitet Don Xhoni, zbulohet arsyeja!

Xhonatan Isufi ose ndryshe i njohur si Don Xhoni është sërish në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, ai është gjobitur me dy mijë euro për ar mëmbajtje pa leje.

Reperi gjatë fjalës së tij tha se është ndjerë shumë i penduar.

“Ndihem shumë i penduar dhe shpresoj të mos ndodhë më kurrë”,– ka thënë reperi.

Neni thekson se “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar e tyre” nga neni 366, paragrafi 1 të Kodit Penal të Republikës së Kosovës (KPRK), vepër kjo e dënueshme me gjobë deri në 7 mijë e 500 euro ose me burgim deri në pesë vjet.

Kjo nuk është hera e parë që Don Xhoni ka probleme me Policinë e Kosovës.

Vetëm gjatë këtij viti ai disa herë është ndaluar nga për a rmbajtje pa leje.

Don Xhoni bëri reagimin e tij pas ndalimit nga policia e Kosovës.

Nga një live në Instagram, reperi tha:

“Gjithçka është në rregull, nën kontroll, gjithçka është stabile, respekte për Policinë e Kosovës dhe sjelljen e tyre”./iconstyle

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit