8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Gjokse apo vithe, ja për çfarë “çmenden” më shumë shqiptarët...

Gjokse apo vithe, ja për çfarë “çmenden” më shumë shqiptarët…

Prej kohësh pyetja “Të pasmet apo gjoksi?” na mundon të gjithëve.

Por kësaj pyetjeje i ka dhënë përgjigje një hartë e publikuar në rrjetin social “Reddit”.

Vendet, ku burrat pëlqejnë të pasmet janë të ngjyrosura me të kuqe, kurse vendet ku meshkujt preferojnë më shumë gjoksin janë të ngjyrosura me blu.

Në këtë hartë do të vëreni se shqiptarët preferojnë të pasmet.

Të dhënat e përdorura për krijimin e kësaj harte janë marrë nga faqet me pullë të kuqe.

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics