Gjoksi i Franceskes e “merr malin”

Modelja bukuroshë Franceska Jace, ka publikuar një video në llogarinë e saj instagram.

Ajo njihet për format e saj të palestruar dhe për asetet e bollshme, shkruan InfoKosova.

Franceska, mbrëmë publikoj një video disa sekondash teksa shihet se kishte vënë në fokus gjoksin e saj të madh sa për pak të i zbulohet krejt.

E me këtë video duket se Franceska i ka ‘ngucur’ paksa fansat e saj./InfoKosova/