Web Analytics
BallinaSHOWBIZGjoksi i saj gati po ‘shpërthen’, Albëria edhe në moshën 50 vjeçare...

Gjoksi i saj gati po ‘shpërthen’, Albëria edhe në moshën 50 vjeçare shfaqet super provokuese

Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare.

U bë pjesë e skenës para shumë kohëve dhe përherë ishte e përfolur në publik.

Albëria është shumë e komentuar sidomos për pamjen e saj.

Kjo pasi këngëtarja ka bërë disa ndërhyrje në pamjen e saj të jashtme.

E kjo ka bërë që Albëria edhe pse po bëhet gati 50 vjeçare, ajo të duket si 18 vjeçare.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet në fustan të ngushtë e provues.

Në këtë veshje gjoksi i saj gati po ‘shpërthen’.

Kaq terheqese nuk e kemi parë moti këngëtaren gjakovare. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit