Web Analytics

Gjoksi i Ya Nines në gjendje jo të mirë

Këngëtarja e re Ya Nina, po vazhdon të provokoj në rrjete sociale.

Ajo përmes fotografive mundohet të jetë mjaftë unike.

E në foton e fundit YaNina duket jo mjaftë mirë.

Gjoksi i saj shihet në një gjendje të rënduar.

Kujtojme se kënga e fundit e YaNines vije në bashkpunim me Gj Geek dhe Ledri Vula./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika