Web Analytics
BallinaSHOWBIZGjyla dhe Sevdija habisin me interpretimin e këngës së Remzies e Nexhatit

Gjyla dhe Sevdija habisin me interpretimin e këngës së Remzies e Nexhatit

Seriali ‘Akshami me Gjylën’ po pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku.

I gjithë kasti i aktorve duket se janë mishëruar shumë me rolet përkatëse.

Kjo pasi ata nuk hezitojnë të bëjnë improvizime të ndryshme edhe në prapaskena.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe së fundi.

Vëlla e motër, Remzie e Nexhat Osmani kanë shumë këngë hite sëbashku.

Por, hiti i tyre më i madh e më i famshëm në duet, mbetet kënga me titull “Mos u kthe”, këngë kjo që publiku e di për mëndësh.

E, përmendsh këtë këngë e dinë edhe Gjyla e Sevdija, protagonistet e “Akshami me Gjylen”.

Ato këtë këngë e kanë kënduar gjatë pauzës së xhirimeve.

Interpretimi i aktores Molikë Maxhuni, që e luan Sevdijen në serial, është thjeshtë mbresëlënës.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit