Web Analytics
BallinaSHOWBIZGjyshja e Ledrit magjepset nga vallëzimi i bukur i Sares, ja si...

Gjyshja e Ledrit magjepset nga vallëzimi i bukur i Sares, ja si e shpreh pëlqimin për nusen

Sara Hoxha po vazhdon të jetë pjesë e spektaklit të vallëimit “Dancing With The Stars”, madje spektakli po i shkon si mos me mirë.

Partnerja e Ledri Vules, ja ka marrë dorën vallëzimit dhe po ecë shumë mirë në garë, madje po merr kritika pozitive nga juria.

E, fjalë miradie për Saren ka gjithmonë gjyshja e Ledrit, zonja Nexhmie, e cila e admiron nusen e nipit të saj të dashur.

Pas vallëzimit të valles së Rugovës, gjyshja e Ledrit ka shprehur gjithë pëlqimin e saj./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit