8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Gjyste Vulaj 42 vjet i mbushi, po ndihet si një 24 vjeçare

Gjyste Vulaj 42 vjet i mbushi, po ndihet si një 24 vjeçare

Këngëtarja nga Mali i Zi Gjyste Vulaj ka festuar ditëlindjen e saj, shkruan “InfoKosova”.

Ajo është një nënë edhe një grua e martuar, por duket si një vajzë e re.

Ani psei ka mbushur 42 vjet, Gjystja po dëshiron të duket si një 24 vjeçare.

E till mendon se është, por ju si mendoni?/InfoKosova/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics