Web Analytics
BallinaSHOWBIZGjyste Vulaj bën ndryshim interesant në flokë

Gjyste Vulaj bën ndryshim interesant në flokë

Gjyste Vulaj gjithmonë komentohet për paraqitjet e veçanta që bën.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke pozuar në mënyra të ndryshme, dhe shpeshherë kalon në lajm.

Këtë herë, në selfien që ka publikuar, merr vëmendje me stilin e flokëve ku shihet që ka ndryshuar nuancën.

Se sa ndryshe duket ja shikojeni./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit