Web Analytics
BallinaUncategorizedGjyste Vulaj me syze kaq interesante e të mëdha

Gjyste Vulaj me syze kaq interesante e të mëdha

Gjyste Vulaj gjithmonë ka qenë unike në stil.

Shumë vite më parë ajo ga guxuar që të ekspozoj linjat trupore me veshje të hapura.

Edhe sot e kësaj ditë ajo vazhdon të habit me stilin.

Së fundmi mori vëmendjen me syze mjaft të mëdha dhe interesante./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit