Gjyste Vulaj përkundër viteve, vazhdon të jetë një super femër

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj tash e shumë vite është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Ajo ndër vite është përfolur shumë edhe për shkak të paraqitjeve të saj, gjithnjë ‘hot’ dhe në top formë.

Madje edhe tani, kur ajo është 42 vjeçare, vazhdon të gëzojë linja bom.bastike tru.pore.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet vetëm në bi.kini, duke marrë vëmendjen e publikut dhe duke e dësh.muar se përkundër viteve, vazhdon të jetë një super femër. /IndeksOnline/