Web Analytics
BallinaUncategorizedGjyste Vulaj poston foto të reja, mezi njihet

Gjyste Vulaj poston foto të reja, mezi njihet

Gjyste Vulaj është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në vend.

Ajo merr vëmendje të veçantë me çdo paraqitje te saj, e kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Gjyste Vulaj ka postuar disa foto ku mezi njihet, kjo pasi po duket si një vajzë e re.

E veshur me të zeza këngëtarja po duket shumë bukur dhe elegante. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit