Web Analytics
BallinaSHOWBIZGjystja nuk përmbahet, në fustan të ngushtë e zbulon gjoksin

Gjystja nuk përmbahet, në fustan të ngushtë e zbulon gjoksin

Gjyste Vulaj, vazhdon të jetë ende pjesë e lajmeve në mediat rozë.

Përveç jetës së saj artistike, ajo është komentuar shumë edhe me stilin dhe mënyrën e jetesës që bën.

Tani që sezoni veror ka mbaruar, këngëtarja në fjalë po ka më shumë kohë të merret më vetën e saj.

Ani pse tani i ka fëmijët e rritur, Gjystja vazhdon të ketë ende stilin ekstravagant, në një fustan të ngushtë ajo ka treguar së tepërmi gjoksin e saj të madh./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit