Web Analytics
BallinaUncategorizedGol, asist e karton të kuq, Vedat Muriqi lojtari më i vlerësuar...

Gol, asist e karton të kuq, Vedat Muriqi lojtari më i vlerësuar i ndeshjes

Fenerbahçe arriti fitore të pastër në udhëtim ndaj Gazientepit me rezultat 2:0.

Vedat Muriqi pa dyshim se ishte protagonisti i ndeshjes me gol e asist, dhe në fund edhe me karton të kuq.

Fillimisht asistoi për Krusen në minutën e 51-të, ndërsa vet realizoi në minutën e 90+3.

Një minutë më pas e mori edhe kartonin e dytë të verdhë për shkak të protestave

Reprezentuesi kosovar po vazhdon edhe në vitin 2020 me formë të lartë dhe protagonisti kryesor në çdo ndeshje./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

630,821FansaPëlqeje
28,187NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit