Gold AG feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Reperi i njohur, Gold Ag sot ka një ditë të veçantë.

Ai me 28 korrik feston ditëlindjen dhe këtë e tregoi në një pos tim në Instagram.

Reperi i njohur sot mbushi 34 vjet dhe pranoj urime të shumta nga adhuruesit dhe miqtë sipër pos timit.

“28 KORRIK 1986 #34 “, ka shkruar Goldi.

Ndërkohë, kujtojmë që pak kohë më parë reperi i dha fundi beqarisë duke kurorëzuar dashurin me martesë./Indeksonline/