Web Analytics
BallinaSHOWBIZGold Ag me këto fjalë uron nënën e tij

Gold Ag me këto fjalë uron nënën e tij

Gold Ag tregohet gjithmonë shumë i afërt me personat e familjes, dhe shpesh ndan imazhe te ndryshme me ta.

Ai në shumë aspekte nuk mungon edhe për ndjekësit, duke mos munguar me poza të ndryshme.

Në këtë postim të fundit, këngëtari uron nënën për ditëlindje, duke shkruar fjalët më me vlerë për të.

“URIME DITËLINDJEN NANË  t’paça edhe shumë vite”, janë fjalët e tij pranë një imazhi të bukur bashkë me të.

Shiko foton:

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit