Web Analytics
BallinaSHOWBIZGold Ag nuk e mban veten drejt Zana Avdiut :Kur të kruhet…

Gold Ag nuk e mban veten drejt Zana Avdiut :Kur të kruhet…

Arian Agushi, njihet si një nga reperët që jep shumë për atdheun dhe vendin.

Reperi me prejardhje nga Lugina , nuk mundi të përballoj ndaj statusit të Zana Avdiut.

Analistja, Zana Avdiu ka kaluar në ofendime ndaj futbollistit kosovar, Granit Xhaka që bëri krenar shqiptarët në ndeshjen e fundit kundër Serbisë.

“Akti i Granit Xhakes, eshte per turp.

Akt prej nje rrugaçi.

Dhe, fatkeqesia eshte, qe asnje nuk la pa e shpernda ate foto.

Pra, zero nivel, ne nje shtet te tane!”, ishte postimi i Avdiut.

I menjehershem ka qenë edhe reagimi i reperit Gold AG.

Ai me një postin në Facebook, publikon fotografin e Granit Xhakës duke shkruar : “ Kur t’kruhet t’shkruhet, kallxoni asaj 🤣”

Ky status u prit nga shumë komente fyese ndaj opinjonistes, shkruan “Kosovarja”

Shiko postimin:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit