Web Analytics
BallinaUncategorizedGold AG publikon këngën me plotë dhimbje "Heroinat"

Gold AG publikon këngën me plotë dhimbje “Heroinat”

Reperi i njohur Arian Agushi sot ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan “InfoKosova”.

Gold AG këngën e ka sjell për nderë të heroinave shqiptare të Kosovës.

Kënga është vizuelizuar edhe me videoklip dhe teksti i këngës është shumë prekës.

Kjo këngë është me plotë dhimbje njëkohësisht, por që është shumë e qëlluar./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit