Goldi poston foton ku duket i lumtur pranë gruas dhe djalit

Goldi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Që nga dita kur është martuar me Ermirën, ata gjithmonë bëhen lajm nga fotot e shumta që postojnë.

Disa muaj më parë ata kanë fituar për herë të parë emrin prindër, duke treguar vetëm te mira pranë djalit të tyre.

Këtë herë, fotografia e postuar e dëshmon lumturinë që kanë familja e njohur./Kosovarja/