Gra, hapni veshët e dëgjoni Bora Zemanin

Moderatorja simpatike Bora Zemani, e cila po korrë mjaftë suksese në karrjeren e saj, si duket akoma nuk mund të bëjë pushime.

E pyetur në disa intervista pas përfundimit të “Për’puthen”, se kur do ti bëjë pushimet, ajo gjithmonë thoshte se ka mjaftë punë për të bërë.

“Jam në pushime çdo ditë sepse e dua profesionin tim”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Si duket Bora edhe po punon edhe po kënaqet, pavarsisht punës intenzive dhe presionit në punë. /Kosovarja/