Web Analytics
BallinaLAJMEAKTUALEGrabitje e paparë, me kali dhe kallashnikovë plaçkisin në pikë të ditës

Grabitje e paparë, me kali dhe kallashnikovë plaçkisin në pikë të ditës

Një grabitje e paparë ka ndodhur në rajonin Pernambuco të Brazilit.

Dy persona të armatosur me kallashnikovë kanë grabitur një market.

Ngjarja ka ndodhur në pikë të ditës.

Dy persona ndodheshin pranë marketit, por që u dorëzuan karshi hajnave që kishin armë zjarri me vete./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit