Web Analytics

Graciano nuk ndalet dhe tregon historinë epike të Ronela Hajatit

Botuar nga: InfoKosova

 Egla dhe Juli kanë qenë në oborr duke treguar histori epike.

Graciano ka treguar një të tillë me Ronela Hajatin.

“Ka qenë në fillimet e veta Ronela dhe po iknim për Prishtinë me një shokun tonë, dersa bëmë lekët e karburantit.

Sa arritëm atje na doli para një billboard me foton e një këngëtareje që Ronela kishte inat.

Edhe këtu më dole tha e i ka fut një të rrëshkitur.

Që unë sipër asaj jam shtrirë nga të qeshurat.”– ka treguar Graciano.

Të FUNDIT