Granit Xhaka i ka dy fjalë për Robert Berishën në karantinë

Këngëtari i njohur, Robert Berisha ka argëtuar me muzikë të gjithë të pranishmit në Qendrën e Studentëve, aty ku është edhe vetë i karantinuar.

Berisha që ditë më parë kishte reaguar për kushtet jo të mira në konvikte, tani si duket gjithçka është në rregull dhe ka filluar të këndojë edhe nga karantinë.

Së fundmi hyri “live” në Instagram ku u dëgjua nga shumë njerë dhe pranoi komente të shumta.

Ndër emrat ë i kanë shkruar koment Robertit, ishte edhe ylli i Arsenalit, shqiptari, Granit Xhaka.

Ishte Roberti ai i cili e ka publikuar një Instastory nëpërmjet të cilit e ka treguar komentin e Xhakës.