4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Granit Xhaka “provokon” sërish, por kësaj radhe nga plazhi me nusën e...

Granit Xhaka “provokon” sërish, por kësaj radhe nga plazhi me nusën e tij

Granit dhe Leonita Xhaka, një çift i cili shkon shumë me njëri-tjetrin, tanimë janë duke i kaluar pushimet pranë bregdetit, shkruan “InfoKosova”

Graniti vite më parë kur luajti në fushë dhe shënoi gol, e bëri shqiponjën me duart e tij, e ky gjest i lojtarit Xhaka për dikë u duk si provokim.

Ndërsa tani kur është jashtë fushës së futbollit dhe kur është afër personit të zemrës, ai bën shqiponjën përsëri, por kësaj radhe jo vetëm.

Shqiponjën e bëjnë bashkë çifti.

Nuk është provokim ky ani pse dikush prapë mund të reagoj e ta quaj si lloj provokimi./InfoKosova/

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics