Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, janë bërë prindër për herë të parë, shkruan “InfoKosova”.

Leonita gruaja e Granitit ka sjellur në këtë jetë një vajzë të bukur dhe të shëndetshme.

E derisa janë ditët e para të vogëlushes, babai i saj Graniti ka gjetur kohë që të qëndroj pak me të.

Përkrahë fotografisë ku Graniti shihet me të voglën e tij, shkruan: “Duke shijuar kohën e lirë me princeshën time të vogël”./InfoKosova/