Web Analytics
BallinaUncategorizedGraniti uron me fjalët më të mira vajzën e tij

Graniti uron me fjalët më të mira vajzën e tij

Granit Xhaka sot ka ndarë disa imazhe të mrekullueshme të vajzës duke e uruar për ditëlindje.

Ai në këtë postim ka shkruar fjalë me vlerë, në disa momente të mrekullueshme të saj.

“Gëzuar ditëlindjen princesha ime e bukur, nuk mund ta besoj se je zyrtarisht 1 vjeç, jam i bekuar që jam babai yt, do të jem gjithmonë aty për ty dhe motrën tënde të madhe Ayana! Të dua përgjithmonë shpirti babit”.

Si gjithmonë, ai ka pranuar komente të ndryshme urimi nga personat që e rrethojnë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit