Gresa Behluli shtatzënë? Këngëtarja tregon të vërtetën

Gresa Behluli ka treguar nëse është shtatzënë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli ka muaj që e ka kurorëzuar dashurinë me martesë.

E duke qenë se është fytyrë publike, jeta e saj para martesës, dasma, e gjithçka pas saj ka qenë në interes të publikut.

E tani të gjithëve u intereson lidhur me faktin nëse ajo dhe bashkëshorti i saj janë në pritje të fëmijës së parë.

Lidhur me këtë çështje, Gresa ka folur për ‘Mirage’ gjatë një interviste të shkurtër të realizuar në kanagjeqin e Lules, ceremoni kjo e cila u mbajt mbrëmë.

Shiko Videon: