Gresa ndan imazhin më të bukur me Lyrical Son

Lyrical Son është reperi Kosovar shumë i pëlqyer dhe i respektuar nga publiku.

Përveç arritjeve në jetën profesionale, Festimi nuk ka mbetur prapa as në jetën jasht muzikes, pasi është një bashkëshort shumë i dashur dhe prind i përkushtuar për dy vajzat e tij.

Gresa Krasniqi është gruaja e reperit dhe tashmë e njohur për publikun, sepse është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë imazhe nga jeta e saj.

Së fundi Gresa ka postuar në Instastory një fotografi, ku shihet bashkë me Festimin e që po duken shumë të mirë e të dashuruar./Kosovarja/