Web Analytics
BallinaUncategorizedGresa nga pushimet tregon gjoksin pa sytjena

Gresa nga pushimet tregon gjoksin pa sytjena

Gresa Salihu duket se po shijon pushimet.

Ajo postoi një fotografi ku shihet pa sytjena, shkruan InfoKosova.

Atë nuk jemi mësuar ta shohim me veshje kaq të hapur mirëpo duket se ka përjashtime kur është në pushime.

Përmes kësaj bluze të shkrutër e të hapur ajo vë në pah gjoksin dhe barkun e formësuar./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit