Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaGresa nxjerr zbuluar produksionin live: S’di a guxoj me fol

Gresa nxjerr zbuluar produksionin live: S’di a guxoj me fol

Vedati dhe Melisa kanë pasur debate gjatë javës, debate kto të cilat po vazhdojnë edhe sonte në “prime”.Kjo kishte të bënte, me rrëfimin që Melisa ka treguar disa “prime” më herët.

Sipas saj Vedati ka hedhur dyshime në historinë e tij.Lidhur me këtë dhanë mendime edhe banorët e tjerë.Ishte Gresa ajo e cila donte të fliste, por pyeste disa herë nëse guxon të flasë.

Ajo si duket kishte pak frik se a me tregu apo jo, megjithate vazhdoj te flasi. “Spo di a guxoj me fol, ama kur Melisës i patë ra munim para Vedatit, nuk e kom besu qaq”, tha Gresa. Pamjet e këtij rastit nuk janë shfaqur ne ekran. /Lajmi

Gresa është njëra ndër banoret më të komentuar te “Big Brother Vip Kosova”, e kjo për shkak te afermitetit që kishte me Stresin kur me pas ajo vazhdoj te afrohet me shume me Andit, me te cilin krijoj nje lidhje dashurie ne shtepine me te famshme ne Kosove.

Rrjetet Sociale

630,395FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit