Web Analytics

Gresa po e vuan shumë ndarjen nga Andi, është bërë krejt ‘asht e lëkurë’

Botuar nga: InfoKosova

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, duket sikur Gresa është dobësuar shumë.

Ani pse ajo është modele, duket sikur është dobësuar më shumë se që duhet.

Mbase, Gresa po e vuan shumë ndarjen nga ish i dashuri i saj, Andi./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x