Web Analytics

Gresa publikon foto nga ashensori në mesin e dy përsonave – a do të xhelozojë Andi?

Botuar nga: InfoKosova

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Gresa para pak çastesh ka publikuar një foto nga ashensori me dy vajza të tjera.

E në këtë foto sigurisht do të dëshironte të ishte edhe Andi. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT