Web Analytics
BallinaSHOWBIZGresa sjell imazhe nga festa e ditëlindjes së parë të Diellit

Gresa sjell imazhe nga festa e ditëlindjes së parë të Diellit

Këngëtarja Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi u bënë prindër për herë të parë më 12 nëntor 2021.

Bashkë më partnerin e saj djalin e tyre vendosën ta quajnë, Diell.

Qe nga koha kur u be nene ajo nuk ui ndal fotot me djalin.

Duket se memesia i shkon shume pasi tregohet nene e kujdesshme.

Gresa ka kthyer shpejt format e trupit pas lindjes.

Ne secilen paraqitje ajo duket mahnitese.

Dielli, para disa ditësh mbushi një vit dhe vogëlushit i organizuan një festë.

Ndërkohë sot artistja ka sjellë për fansat fotografi nga ndenja që i kanë organizuar Diellit të ëmbël. /Kosovarja/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit