Gresa tregon ambientin e shtëpisë ku jeton

Gresa Behluli në secilin imazh që publikon kalon në lajm dhe tërheqë vëmendje të madhe.

Këngëtarja në shumë aspekte tregon lumturinë që përjeton, duke publikuar momente të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh të fundit, duke publikuar motrën e saj shihet ambienti i shtëpisë përreth që duket perfekt.

Mos të harrojmë, ajo është në pritjen më të ëmbël dhe do të bëhet nënë.