Greta Koçi sapo na zbuloi këngën e saj më pak të preferuar dhe nuk do ta besoni se cila është ajo

Këngëtarja Greta Koçi është një ndër artistet që prej vitesh ka qëndruar e suksesshme në estradën shqiptare. 

Artistja duket se ka gjetur pak kohë për ndjekësit e saj, të cilëve u dha mundësinë t’i drejtonin pyetje në Instastory, ajo i lejoji ndjekësit të shtronin pyetje rreth karrierëss së saj muzikore për gjëra të cilët ata nuk i dinë.

Të gjithë e mbajnë mend besoj këngën hit të artistes të publikuar shumë vite më përpara “Pije Detin” e cila dëgjohet ende sot e kësaj dite, mirëpo publiku mund ta dojë këngën por nuk ndodh e njëjta me Gretën.

Një ndjekës e ka pyetur këngëtaren se cila është ajo këngë që e ka publikuar por nuk i ka pëlqyer dhe Koçi ka dhënë përgjigjen e papritur për ndjekësit kur zbuloi se kënga që nuk i pëlqen është “Pije Detin”.

Pyetje: Cila është ajo këngë që e publikuar por nuk të pëlqen ty? dhe kengetarja u pergjigj si me poshte./panorama