Web Analytics

Grimerja e ka bërë Efin si “loçkë”, kaq shumë i shkon grimi i rëndë

Efigjenia Dhedhes, ishte njëra nga konkurrentet e Përputhen dhe banorja e Big Brother VIP Albania 2.

Që kur ajo u bë pjesë e atij emisioni të dashurisë, Efi ra në sy për bukurinë e saj.

Ani pse ka dalë në takime me shumë djem, ajo ende nuk ka arritur të gjejë personin e zemrës.

Efi, në program gjithmonë është paraqitur shumë bukur dhe e veshur me shumë stil, shumica nga publiku atë e kanë krahasuar me Elvana Gjatën dhe Bora Zemanin.

Bukuroshja zeshkane është shumë aktive në rrjetet sociale, e shpesh poston foto ku tregon pjesë nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto profesionale, ku në sy bie grimi i saj profesional.

Shiko Foton:

Nga rubrika