Web Analytics
BallinaSHOWBIZGrimerja e ka transformuar Shkurte Gashin

Grimerja e ka transformuar Shkurte Gashin

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe më tutje të jetë shumë e pranishme nëpër koncerte dhe dasma.

Duke qenë se i takon botës së artit, Shkurta vazhdimisht është përkujdesur që para publikut të paraqitet gjithmonë e kuruar.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë, me flokë të rregulluara bukur dhe me grim të rëndë, Shkurte Gashi po shkëlqen. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit