Grimerja e shndërron në ‘japoneze’ Nora Istrefin

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh.

Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.

Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar foto sapo ka dal nga greimerja, me flokë të rregulluara me stil dhe me grim me shumë shije, Nora është shndërruar në japoneze.

Kaq shumë po i shkon për fytyre ky grim Norës. /ORAinfo/